Bilindiği gibi kaliteli.site projemizi sonlandıracağımıza dair bie ufak açıklama yapmıştık. Yaşanan teknik aksaklıklar & sorunlardan ötürü sadece sitemizi kapatıp olası arıza verecek olan sunucuları kapatma kararı aldık. Çoğu sunucu hizmeti bizde olan müşterilerimizi Frankfurt A2 veri merkezimize geçtiğimiz gün ve saatler içerisinde aktarmış olup çoğu sunucuyu aktif tutmayı başardık. Hosting hesabı bizde barınan müşterilerimizin verilerinde kesinlikle bir eksilme ve ya kayıp söz konusu değildir. cPanel & Plesk Panel sistemler olduğu gibi kullanımdadır fakat hizmet sistemimiz kapalı konumdadır. Şifre sıfırlama vb işlemleriniz için iletişim sayfamızda WhatsApp hattımıza yazıp bizimle iletişime geçerek sıfırlama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Sunucuları bizde barınan değerli müşeterilerimiz ise paket süresi bitene kadar kullanabilmektedirler. Aksi durumlarda ise lütfen bize bildirmekten de çekinmeyiniz.

Windows barındırması olan müşterilerimizin yedekleri ya da bilgilerinde eski olma durumu olabilir. Bu tamamen sunucuların özelleştirilmesi ile alakalıdır.

Bu duyuruyu kamuoyuna duyurup, gereğinin yapıldığına dair bilgilendirmemizi sunmaktan çekinmedik. Verdiğimiz desteğe de Kaliteli Site ünvanı yerine Ötüken Web & Bilişim Çözümleri LTD. ŞTİ. olarak devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için minnettarız ve lütfen bu zorlu günlerde sağlığınız için evinizde kalın.

Sağlıklı günler, iyi çalışmalar dileriz.

Ötüken Web – Yönetim & Teknik Ekibi.

Author

Ötüken Web

Ötüken Web ailesi olarak 6 yıla dayanan tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile sizlere kaldığımız yerden hizmet vermeye kesintisiz şekilde devam ediyoruz. Günümüz yazılım ve bilişim çözümleri firmalarına kıyasla rakip arayışına girmeyerek dostluktan yana çalışma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardım mı lazım? Hemen yardımcı olalım.